База Науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт

РОЗРОБИТИ ДОВІДКОВО-ІНФОРМАЦІЙНУ СИСТЕМУ ЩОДО ЗАГРОЗ ОБ’ЄКТІВ ЗА ПАСПОРТАМИ РИЗИКІВ ВИНИКНЕННЯ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТЕХНОГЕННОГО ТА ПРИРОДНОГО ХАРАКТЕРУ В РЕГІОНАХ УКРАЇНИ

 

 

Звіт про НДР: 165 с., 11 додатків, 11 джерел.
Об’єкт дослідження: функціонування довідково-інформаційної системи загроз об’єктів за паспортами ризиків виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в регіонах України.
Предмет дослідження: довідково-інформаційна система загроз об’єктів за паспортами ризиків виникнення надзвичайних ситуацій.
Мета роботи: розробка довідково-інформаційної системи загроз об’єктів за паспортами ризиків виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в регіонах України.
Методи дослідження: спостереження, опису, порівняння, моделювання, метод розробки шляхом тестування.
Основні результати: електронна довідково-інформаційна система загроз об’єктів, що призначена для ведення та редагування узагальненого паспорта та регіональних паспортів ризику виникнення надзвичайних ситуацій, автоматизованого пошуку й аналізу інформації, що міститься у паспортах, генерації і друку звітів за результатами аналізу.
Ключові слова: програмне забезпечення, паспортизація територій, довідково-інформаційна система, інформація, база даних.
Умови одержання звіту: за договором. 03680, Київ, вул. Горького, 180, УкрІНТЕІ.

Керівник роботи: Полярус Ю.А.

Виконавці: Лясковський О.О.; Сотніков О.Л., Тихоход В.О., Сінченко П.М., Овсійчук І.П., Головань М.Г., Потеряйко С.П., Барило О.Г.